paper_product_path_link

شلف های امروزی و مدرن جایگزین طاقچه های گذشته

 

شلف

 

امروزه شلف هم در دکوراسیون داخلی مدرن و هم سنتی  به کار برده می شوند و جای طاقچه های گذشته را گرفته است. شلف ها در مدل های متنوع و خلاقانه ساخته می شوند و در فضاهای مختلف از سالن نشیمن و دکوراسیون اتاق خواب گرفته تا سرویس بهداشتی و حمام استفاده می شوند.

 

شلف

 

شلف ها در اندازه ها  و مدل های گوناگون یکی از المان های تزینی دکوراسیون داخلی هستند همچنین شلف های دیواری راه حلی برای جذابتر نشان دادن  دیوارهای گچی ساده و یک رنگ هسنتدکه می توانند جلوه ای منحصر به فرد و زیبا را در خانه شما ایجاد کنند و گذشته از زیبایی بسیار کاربردی و مفید باشند.

 

شلف

 

استفاده شلف های دیواری این امکان را برای شما فراهم می آورد تا حداکثر استفاده را از فضای دکوراسیون داخلی داشته باشید و در طراحی فضاهای کوچک با استفاده از آنها بتوانید به وسایل تزئینی و کاربردی نظم دهید.

 

شلف

 

از آن جایی که شلف های دیواری اغلب با ارتفاع از زمین نصب می شوند می توانند جایگاهی ایمن برای وسایل و لوازم شما باشند. شلف ها عموماً با پیچ به دیوار نصب می شوند و با مواد و مصالح با دوام ساخته می شوند.

 

شلف

 

شما می توانید از کنج یا گوشه دیوار اتاق های مختلف خانه که بدون استفاده اند و در اصطلاح فضای پرت محسوب می شوند برای نصب شلف ها و استفاده از فضا استفاده کنید.

 

شلف

 

می توانید اشیای خاطره انگیز خود را روی شلف ها به نمایش بگذارید و از وجود آنها در دکوراسیون اتاق خواب و یا اتاق نشیمن خانه خود لذت ببرید.

 

شلف

 

شما می توانید از شلف های رنگارنگ وخلاقانه برای تزیین اتاق کودکان استفاده کنید و فضایی دلنشین را برای فرزند دلبندتان پدید آورید.

 

شلف

 

استفاده از شلف ها به جای کتاب خانه های بزرگ که فضای زیادی را اشغال می کنند پیشنهاد دیگری برای استفاده از شلف ها است.

 

شلف

 

استفاده از شلف در طراحی فضای آشپزخانه

استفاده از شلف ها در دکوراسیون فضای آشپزخانه می تواند باعث نظم دادن به وسایل و به نمایش درآوردن وسایل تزئینی در آشپزخانه و ایجاد دکوراسیون خاص و زیبا شود.

 

شلف

 

استفاده از شلف در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی

همچنین  شلف ها را در فضای حمام و تزئین سرویس بهداشتی استفاده کنید و به حوله ها، دستمال ها و وسایل دیگر مورد استفاده در این فضا نظم دهید.

 

 

در آخر لازم است بدانید استفاده از شلف ها باید متناسب با فضا و نیز سبک دکوراسیون داخلی فضای مورد نظر باشد و به کاربرد آن نیز توجه داشته باشید.

 

 

گرد آورنده: زهرا صدری 

0 دیدگاه ثبت شده است

بازگشت به صفحه اصلی

دیدگاه خود را ارسال نمایید