صفحه اصلی / مطالب  / بازسازی منزل مسکونی با کناف روشی سریع و بی دردسر

بازسازی منزل مسکونی با کناف روشی سریع و بی دردسر

منزل خود را با مصالح کناف بازسازی کنید

بازسازی با کناف

آیا به ایجاد تغییرات و بازسازی خانه خود فکر می کنید اما مشکلات و هزینه آن شما را می ترساند؟

می توانید استفاده از مصالح جدید و سبک را تجربه کنید، ساخت و سازی که در کمترین زمان بیشترین تغییرات را ایجاد می کند. سیستم ساخت و ساز خشک یا درایوال که با نام تجاری کناف شناخته می شود مصالحی است چند منظوره که راه کارهای پویا و بسیار خلاقانه برای بازسازی ارائه می دهند. با کناف می توانید تقریبا همه کار انجام دهید: این نوع مصالح در اجرا بسیار منعطفند، به آسانی نصب می شوند، در دسترس هستند و در مقایسه با دیگر مصالح قیمت رقابتی دارند. اگر به ایده های طراحی احتیاج دارید ما برای شما یک گالری عکس از ایده های مختلف جمعاوری کرده ایم که برای شما بسیار مفید خواهد بود… فقط کافیست تصمیم بگیرید کدام طرح را در کدام قسمت خانه اجرا کنید.

بازسازی بی دردسر با کناف

استفاده از گچ بری در کنج خانه روشی غلط برای تزئین سقف کاذب

سقف کاذب کناف با کاهش ارتفاع سقف و بوجود آوردن فضایی در پشت سقف کاذب این امکان را فراهم می سازد که لامپهای سیلندری و خاص را در خودش جای بدهد و همچنین با بکار بردن تکنیک های خاص نورپردازی و استفاده از نورمخفی می توان کنج سقف و دیوار را نیز نورانی کرد. این کار فضا را بزرگتر نشان می دهد.

همچنین سیستم تهویه و سرمایشی و گرمایشی را نیز درون سقف کاذب جا داد، بطوری که دیگر مجبور به نصب اسپیلت بر روی دیوارها نخواهید بود.

بازسازی با کناف

نورمخفی در سقف کاذب کناف پذیرایی

بازی در سطوح مختلف و ایجاد سایه و نور در سقف کاذب می تواند نقش به سزایی در بوجود آوردن یک طراحی خلاقانه داشته باشد. همچنین استفاده از رنگ مناسب نیز نقش موثری در اعتبار بخشی به طراحی دارد. در تصویر مورد نظر طرح و شکل سقف کاذب با فضای آشپزخانه همخوانی دارد با یک طراحی دقیق با در نظر گرفتن موقعیت کانتر آشپزخانه و تآثیر آن می توان فضای ایده آلی در آشپزخانه بوجود آورد.

بازسازی با کناف

ساخت دکور کناف در آشپزخانه

در آشپزخانه می توان به یک راه حل ترکیبی فکر کرد، آن هم ساختن یک کمد گچی دکوراتیو به شکل طاقچه هایی با حجم منفی و دربهای چوبی ام دی اف است. اجرای این روش تابع قاعده ی دکوراتیو است، در طرح های دکوراتیو کناف زیرسازی می بایست به نحوی مهار شوند که قسمت های خالی باعث ایجاد ضعف در استحکام ساختار نشود.

بازسازی با کناف

مصالح کناف مقاوم در برابر گرمای شومینه

پس از قرار دادن شومینه می توان با صفحات روکش دار گچی مقاوم در برابر حرارت اطراف آن را پوشاند، این صفحات مقاومت بیشتری در برابر حرارت دارند و در برابر حرارت به راحتی مقاومت خود را از دست نمی دهند. هیچ محدودیتی وجود ندارد، هر آنچه در ذهن شما می گذرد می توانید در دکوراسیون داخلی اجرا کنید، حتی اضافه کردن محفظه ای برای نگهداری هیزم در دیوار و و حتی ساخت مکعب های کوچک که لوازم خانگی در مجاورت شومینه قرار بگیرند. و چرا راجع به تغییر فضای ظاهری شومینه متفاوت از آنچه الآن هست فکر نکنیم؟

بازسازی با کناف

دیوار دکوری کناف

اجرای دیوار معلق به لحاظ قواعد فیزیکی غیر منطقی به نظر می رسد؟ اگر با کناف آشنا شوید خیر. در واقع، این مواد بسیار انطباق پذیرند: باید دفترچه راهنمای ساخت و ساز خشک تشکر کنیم که ایجاد هر مدل سازه ای را برای ما ممکن می سازد. جالب تر از آن این است که می توانید به داشتن یک نور توکار یا نور مخفی در فضای بین دیواره و کف فکر کنید.

بازسازی با کناف

بازسازی اتاق خواب با کناف

کناف همچنین جایگزین مناسبی برای تاج تخت است، گزینه ی مناسبی برای تحقق بخشیدن به ایده ی داشتن دیواری با احجام منفی است، داشتن یک کتابخانه و تعدادی فضاهای کوچک. اگر فضای پشت تخت اجازه بدهد، یک کمد لباس کوچک نیز می توان در پشت آن ساخت، نیمه بودن دیواره ی آن اجازه می دهد نور عبور کند.

بازسازی با کناف

یک ویترین و کانتر ساده در گوشه ای از خانه

چه کسی بدش می آید یک ویترین کوچک و زیبا در گوشه ای از خانه داشته باشد، با تعدادی طاقچه های حجم منفی روی دیوار تعدادی ظروف زیبا و یک کانتر زیباتر که در آن می توانید در حالی که روی صندلی استول در کنار هم نشسته اید بعد از غذا یک فنجان قهوه یا یک لیوان چای میل کنید؟ اگر شما یک فضای کوچک بلا استفاده در اتاق نشیمن دارید با مصالح کناف می توانید به ساختن همه اینها فکر کنید به سادگی و سرعت هرچه تمام تر! و لذت یک دورهمی ساده را با دوستان خود شریک شوید!

بازسازی با کناف

0 دیدگاه ثبت شده است

بازگشت به صفحه اصلی

دیدگاه خود را ارسال نمایید