صفحه اصلی / مطالب  / مزایای استفاده از میز تلوزیون های دیواری

مزایای استفاده از میز تلوزیون های دیواری

دکور پشت تلوزیون راه حل کاهش فضای پرتی در طراحی دکوراسیون منزل

میز تلوزیون دیواری

امروزه میز تلوزیون های ال سی دی دیواری طرفداران زیادی دارند. این میزها معمولا با دکوراسیون هر خانه ای  منطبق می شوند. میزهای LCD دیواری مدرن نه تنها برای نگهداری وسایل الکتریکی صوتی وتصویری، بلکه به عنوان ویترین برای به نمایش گذاشتن وسایل تزئینی نیز کاربرد دارند. بزرگترین حسن این گونه میزها حذف میز تلویزیون های بزرگ است که معمولا کاربرد چندانی نداشتند و فضای زیادی را اشغال می کردند.

میز تلوزیون دیواری

از آنجا که  تلوزیون ال سی  دی بسیار حساس است و در صورت خرابی هزینه زیادی دارد، مصون نگه داشتن آن از خطرهای احتمالی بسیار مهم است و میزهای دیواری این کار را برای شما انجام می دهند. در حقیقت مزیت دیگر مدل میز تلویزیون دیواری در ارتفاع قرار گرفتن وسایل الکترونیکی و حساس شما است.

میز تلوزیون دیواری

بخصوص اگر کودک یا حیوانات اهلی در خانه دارید قرار دادن تلویزیون روی زمین می تواند خطراتی را متوجه تلویزیون و سایر دستگاه هایی مربوط به تلویزیون سازد. با در ارتفاع قرار گرفتن تلویزیون این وسیله از دسترس کودکان و حیوانات به دور می ماند، به این ترتیب ایمنی بیشتری را در خانه خود بوجود آورده اید. بعلاوه با نصب کردن تلویزیون روی دیوار زاویه بسیار مناسبی برای تماشای تلویزیون را هم برای خود و هم برای مهمانان فراهم کرده اید.

میز تلوزیون دیواری

طراحی های مختلف و متنوعی برای ساخت این میزهای تلویزیون صورت می گیرد که در برخی از نمونه ها از صفحات براق برای زیبایی بیشتر این میز تلویزیون ها استفاده می شود.

میز تلوزیون دیواری

میز تلویزیون های دیواری ام دی اف یکی از مدل های میز تلویزیون است که به وسیله صفحات ام دی اف در رنگ های گوناگون ساخته می شود. این میز تلویزیون ها علاوه بر زیبایی, دارای کیفیت بالایی هستند و گزینه مناسبی برای دکوراسیون داخلی خانه های کوچک به شمار می روند، این میز تلویزیون ها فضای بسیار کمی از خانه را اشغال می کنند و موجب استفاده مفید تر از فضا می شوند.

میز تلوزیون دیواری

البته در نصب میز تلویزیون دیواری باید حتما از مستحکم بودن دیوار و پیچ های اتصال به دیوار میز اطمینان حاصل کنید تا خطر افتادن میز و تلویزیون را به حداقل برسانید. میز باید بقدری محکم باشد که توانایی نگهداری چیزی بیشتر از آنچه برای قرار دادن بروی آن در نظر گرفته اید داشته باشد.

میز تلوزیون دیواری

میز تلوزیون دیواری

میز تلوزیون دیواری

میز تلوزیون دیواری

در آِینده بیشتر به این مطلب خواهیم پرداخت.

مطلب مرتبط با این مطلب: مدلهای جدید تلوزیون های دیواری

برای مطالعه مطالب بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید

مطالب دکوراسیون داخلی منزل | دکوتوک

 

برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی با دکوراسیون داخلی دکوتوک همراه باشید.

نویسنده:‌‌ زهرا صدری | تحریریه وبسایت DecoTook.com

 

0 دیدگاه ثبت شده است

بازگشت به صفحه اصلی

دیدگاه خود را ارسال نمایید